COACHING RODZINNY

Showing all 3 products

Każdy ma różnego rodzaju problemy osobiste. Tym bardziej są one widoczne, bolesne i obciążające nas psychicznie w kontekście relacji z dziećmi, partnerem, najbliższą rodziną. Nie każdy jednak potrafi i może sam sobie z nimi poradzić. Coaching Rodzinny jest profesjonalną pomocą i wsparciem dla wszystkich tych, którzy chcą lepiej radzić sobie w trudnych życiowych sytuacjach, zwłaszcza w aspekcie tych najbardziej istotnych spraw, jakimi są budowanie trwałej relacji w związku oraz wychowanie dzieci. Dzięki współpracy z wybitnymi specjalistami w tych dziedzinach jesteśmy w stanie zaoferować Ci skuteczną pomoc nawet w najbardziej trudnych sytuacjach.
[usquare id=”48″] [usquare id=”49″] Już teraz możesz podjąć decyzję, która wpłynie na poprawę komfortu Twojego życia. Sprawdź jakie pakiety dla Ciebie przygotowaliśmy.

Informujemy, że ze względu na ilość realizowanych zamówień, czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 2 tygodni. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem infolinii 732-262-010.