Showing all 3 products

Każdy ma różnego rodzaju problemy osobiste. Tym bardziej są one widoczne, bolesne i obciążające nas psychicznie w kontekście relacji z dziećmi, partnerem, najbliższą rodziną. Nie każdy jednak potrafi i może sam sobie z nimi poradzić. Coaching Rodzinny jest profesjonalną pomocą i wsparciem dla wszystkich tych, którzy chcą lepiej radzić sobie w trudnych życiowych sytuacjach, zwłaszcza w aspekcie tych najbardziej istotnych spraw, jakimi są budowanie trwałej relacji w związku oraz wychowanie dzieci. Dzięki współpracy z wybitnymi specjalistami w tych dziedzinach jesteśmy w stanie zaoferować Ci skuteczną pomoc nawet w najbardziej trudnych sytuacjach.

arrow

Magdalena
Sendor


coach, trener
close


Jest certyfikowaną trenerką Porozumienia Bez Przemocy (www.cnvc.org), mediatorką oraz coachem bazującym na podejściu Needs-based coaching. Z wykształcenia jest kulturoznawczynią i dziennikarką. Od kiedy poznała w 2008 roku Porozumienie Bez Przemocy (Nonviolent communication) jest gorącą zwolenniczką świadomej i empatycznej komunikacji w rodzinie i w pracy. Pracuje w głównej mierze z rodzicami dzieci do 10 roku życia. Od 2007 roku prowadzi warsztaty dla rodziców z zakresu kangurowania, chustonoszenia, masażu Shantala i empatii w komunikacji rodzic - dziecko. Od 2010 roku współtworzy i trenuje w ramach pierwszej polskiej szkoły dla doradców noszenia dzieci Akademia Noszenia Dzieci, której zależy na propagowaniu naturalnej pielęgnacji niemowlaka. Jest również autorką książki "Noś swoje dziecko. Dlaczego, jak i w czym" (wyd. Harmonia, 2008). Ponadto oferuje mediacje i wsparcie w konflikcie poprzez indywidualne sesje lub warsztaty rodzinom i organizacjom w ramach Strefy Porozumienia. Od 2013 roku rozszerzyła swoje umiejętności o coaching oparty na potrzebach.Wierzy, że zmiana jest częścią życia. Lubi o sobie myśleć jako o Wędrowniczku, gdyż ceni sobie mieszkanie w różnych miejscach, szukanie nowych dróg, nowej wiedzy. Muzyka jazzowa, górskie wędrówki i spotkania w tangu są dla niej sposobem na nabranie sił i odpoczynek. Mama dwójki dzieci.
arrow

Joanna
Berendt


coach
close


Certyfikowany przez CNVC (Center for Nonviolent Communication) trener Porozumienia bez Przemocy, coach akredytowanym przez ICF (International Coach Federation), trener rozwoju osobistego, mediatorka w duchu NVC, pisarka, malarka Vedic Art.Specjalizuje się we wspieraniu osób indywidulanych i organizacji w odkrywaniu i pełniejszym wykorzystywaniu swojego wewnętrznego potencjału.Jako coach i trener pracuje z osobami stojącymi u progu ważnych decyzji czy zmian, takich jak zmiana kariery zawodowej, pracy, zmiana w życiu osobistym, wzrost jakości przepływu komunikacji, poprawa relacji, poszukiwanie sposobu harmonii pomiędzy ważnymi obszarami życiaOferuje indywidualne sesje coachingowe, warsztaty grupowe oraz mediacje. Prowadzi również sesje i warsztaty z coachingu rodzicielskiego, wspierając rodziców w budowaniu relacji z dziećmi opartej na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i bezwarunkowej akceptacji.W życiu ceni otwartość i ciekawość życia, działanie w zgodzie ze sobą oraz poczucie humoru. Chętnie działa na rzecz promowania komunikacji opartej na empatii oraz podejścia coachingowego w relacjach z drugim człowiekiem, zarówno małym jak i dużym, w środowisku rodzinnym jaki i biznesowym.Jest autorką wielu artykułów o porozumieniu bez przemocy w relacji rodzic-dziecko, a także współautorką książek dla rodziców i dzieci: „Dogadać się z dzieckiem. Coaching, empatia, rodzicielstwo” oraz „Przyjaciele Żyrafy. Bajki o empatii” Prywatnie mama dwójki energicznych i ciekawych świata dzieci.

Już teraz możesz podjąć decyzję, która wpłynie na poprawę komfortu Twojego życia. Sprawdź jakie pakiety dla Ciebie przygotowaliśmy.